لوگو بدون پس زمینه بیمارستان ناظران

بخش های بیمارستان

بیمارستان ناظران خدمات مشروح را در اختیار مراجعین محترم در بخش های مختلف ذیل قرار می دهد:

بخش های بستری
بخش داخلی (شکوفه)
بخش جراحی (لاله)
بخش هماتولوژی (شقایق)

امکانات و تجهیزات:
وجود راهروهای عریض با نور طبیعی در هر بخش و نیز وجود پنجره در هر اتاق از جمله خدمات مطلوبی است که در معماری بیمارستان مورد توجه قرار گرفته است.
تلویزیون تعاملی با امكان دسترسي به تمام رسانه ها، يخچال، سرويس بهداشتي و حمام اختصاصی برای هر اتاق، سيستم تهويه مطبوع خودکار، زنگ احضار پرستار، ساكشن و اكسي‍‍‍‍‍‍ژن سانترال و ….

داروخانه

داروخانه بیمارستان ناظران واقع در لابی بیمارستان در مجاورت کلینیک تخصصي قرار گرفته، اين داروخانه در زمره مجهز ترین داروخانه های بیمارستانی قرار دارد و به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمت به مراجعين محترم مي باشد.

اورژانس

اورژانس در طبقه همکف بیمارستان ناظران واقع شده است. بیماران در بدو ورود به بیمارستان با مراجعه به بخش اورژانس و با استفاده از متخصصین طب اورژانس و کادری مجرب در صورت نیاز کلیه خدمات درمانی لازم را دریافت می نمایند.
اورژانس شامل بخش های:
12 تخت بستری، اتاق عمل اورژانس: با امکانات و تجهیزات کامل از جمله ماشین بیهوشی، اتاق تریاژ، اتاق CPR، اتاق گچ گیری، اتاق های معاینه بیمار، سرم تراپی و تزریقات: 12 تخت

شیمی درمانی سرپایی

بخش رز بیمارستان ناظران در طبقه همکف قرار دارد. شامل 12 تخت مجهز به سیستم احضار پرستار و ساکشن و اکسیژن مرکزی می باشد. در کنار مانیتورهای پرتابل این بخش، 5عدد از تخت ها مجهز به مانیتور علائم حیاتی ثابت هستند.
اقدامات بخش:
تزریق انواع داروهای شیمی درمانی؛
انجام اقدامات درمانی نمونه برداری از مایع مغزی نخاعی و تذریق داخل کانال نخاعی
تزريق داروهاي خاص
تزریق خون و فرآورده های خونی در بیماران آنمی و…
در صورت نیاز نمونه برداری مغز و استخوان نیز توسط پزشک معالج انجام می گردد،
مشاوره و آموزش بيماران انكولوژي

ICU

این بخش شامل 12 تخت بیمارستانی می باشد و در طبقه اول بیمارستان واقع شده است.
در اين بخش برای هر تخت دستگاه ونتيلاتور ، مانيتورهای کنار تختی ، اكسيژن و ساكشن مرکزی، تشك مواج و سایر تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

اتاق های عمل

اتاق عمل های بیمارستان در طبقه اول واقع شده است که دارای تجهیزات پیشرفته جراحی می باشد.
این بخش دارای فضای استریل مخصوص ابزار جراحی است که به وسیله راهروی استریل مجزایی به اتاق های عمل ارتباط دارد. وجود راهروی استریل جهت انتقال وسائل جراحی از فضای استریل به این اتاق ها و رعایت استاندارد های لازم مانند هواساز هایژنیک مخصوص هر اتاق عمل، ایمنی بسیار بالایی از لحاظ کنترل عفونت در اتاق های عمل ایجاد کرده و موجب آسودگی خاطر برای کادر درمان و نیز بیماران گشته است.
اين بخش با ظرفيت 5 اتاق عمل و 7 تخت ريكاوري با آخرين امكانات روز و كاملا پيشرفته مي باشد. در اين بخش کلیه اعمال جراحي عمومی و ارتوپدي، کلیه جراحی های سرطان، ارولوژي، توراكس، لاپاراتومي، لاپاراسكوپی، سنگ شكن و ليزر، عمل هاي زنان (به جز سزارین) و گوش و حلق و بيني و مغز و اعصاب صورت مي گيرد.

تصویر برداری

بخش تصويربرداري بيمارستان ناظران واقع در طبقه منفی یک با دارا بودن پيشرفته ترين تجهيزات و دستگاه ها و انجام تمامي تصويربرداري هاي ساده و تخصصي به صورت شبانه روزي پذيراي مراجعين محترم مي باشد.

ℑ خدمات تصویربرداری:
انجام كليه خدمات تصويربرداري با بيهوشي همه روزه توسط متخصص وكارشناس بيهوشي مقيم در بخش
ام آر آی باز (بدون تونل و بدون محدودیت وزنی)
سی تی اسـکن (بصورت ساده و تخصصی)
سـونوگـرافی (بصورت ساده و تخصصی)
رادیولوژی (بصورت ساده و تخصصی)
انواع اقدامات اینترونشـن و خدمات عروقی

آزمایشگاه

آزمایشگاه در طبقه منفی یک واقع شده است. آزمایشگاه بیمارستان ناظران مجهز به تجهیزات دقیق و مدرن آزمایشگاهی و دارای بخش های مختلف تشخیصی مانند بیوشیمی، میکروب شناسی، خون شناسی، ایمونولوژی و پاتولوژی می باشد و اندازه گیری ” تومور مارکرها ” برای “فالو آپ ” بیماران سرطانی به طور روزانه در این آزمایشگاه انجام می شود. آزمایشگاه تست های لازم جهت تشخیص و پیگیری درمان بیماران مبتلا به سرطان را فراهم نموده است.
ℑ خدمات آزمایشگاه:
آزمایشات تخصصی مربوط به سرطان
انجام تست های پاتولوژی
انجام تست های تشخیصی مولکولار پاتولوژی
آزمایشـات عمـومی(نمونه گیری داخل منزل)
تست کرونا (PCR)

کلینیک تخصصی

کلینیک تخصصی ناظران در طبقه همکف بیمارستان واقع شده است.کلینیک تخصصی با پزشکان متخصص و فوق تخصص به ویزیت و درمان بیماران می پردازد.
کلینیک شامل تخصص های:
فوق تخصص همـاتولوژی، متخصص رادیوتراپی و انکولوژی، متخصص جراحـی عمـومی، متخصص داخلی، فوق تخصص گوارش و کبد، متخصص زنان و زایمان، متخصص بیهوشی، متخصص قلب، کلینیک دیابت، کلینیک زخم و اوستومی، متخصص اطفال

اندوسکوپی

بخش اندوسکوپی و کولونوسکوپی بیمارستان ناظران با امکانات پیشرفته و مدرن، خدماتی همچون اندوسکوپی فوقانی، کولونوسکوپی، ERCP ، استنت مری، پولیپکتومی، نمونه برداری، بالون اشالازی و بالون چاقی را ارائه می دهد. در این بخش برای ارائه خدمات مطلوب تر از تجهیزات بروز مانند دستگاه اندوسکوپی و کولونوسکوپی برند المپیوس نسل 190 که موجب کیفیت تصویر بالا و افزایش قدرت تشخیص صحیح می گردد، استفاده شده است.