لوگو بدون پس زمینه بیمارستان ناظران

کلینیک زخم

برای تماس با کلینیک زخم، داخلی 671 را شماره گیری فرمایید.

برای ارتباط مستقیم با کارشناس زخم در واتساپ کلیک نمایید.

تلفن هماهنگی در واتساپ: 989156260062+

ارائه کلیه خدمات تحت پوشش بیمه با تعرفه خیریه

تنها مرکز ارائه خدمات زخم سرپایی بیمارستانی در غرب مشهد

تکنسین های کلینیک زخم بیمارستان ناظران

پانسمان های مدرن رامیتوان به طور کلی در 5 دسته اصلی که با فرآیندهای بهبود مختلف بر روی زخم های متفاوت استفاده می شوند، طبقه بندی میگردند. این پانسمان ها عبارتند از :

پوششهای آلژینات – فیلم های شفاف پلی اورتان – پوشش های هیدورژل – هیدروکلوئیدی

این نوع درمان با اعمال فشار منفی (NPWT) از طریق یک پانسمان فوم پلی اورتان چسب ترنسپرنت به بهبود زخم های عمیق و وسیع کمک می کند. هدف از وکیوم تراپی بیرون کشیدن مایع از زخم و افزایش جریان خون در ناحیه و کاهش تعداد عفونت های ناحیه زخم است.

تزریق سلول های بنیادی یکی از راه های پیشنهادی برای ترمیم زخم های پیشرفته (مانند اسکار حاصل از سوختگی، زخم پای دیابتی ایسکمیک) می باشد که از طریق تشکیل بافت اسکار در محل زخم کمک به درمان آن می کند. ایجاد اسکار یه فرآیند طبیعی و پیچیده شامل تشکیل کلاژن و تشکیل مجدد سلول های پوششی میباشد. 

پلاسما تراپی یک متد مردن درمانی برای زیباسازی و جوانسازی پوست است که برای درمان جوش، از بین بردن چین و چروک های صورت، کاهش نقاط قرمز پوست، درمان اسکار آکنه، درمان افتادگی پلک ها، لیفت بینی و همچین کاهش لکه ها و خال های پوستی کاربرد دارد.

از جمله کاربردهای پرده آمنیوتیک ترمیم زخم‌های مزمن و حاد شامل زخم‌های دیابتی، سوختگی‌های درجه 2 و سه، زخم‌های بستر، زخم‌های ایجاد شده پس از جراحی یا پس از برخورد ضربه، زخم‌های پوستی ایجاد شده در بیماران EB (Epidermolysis Bullosa) است.

پلاکت ها اجزائی از خون هستند که برای بازگرداندن بافت آسیب دیده در بدن ما و بازگشت به حالت طبیعی ضروری می باشند. در درمان با متد PRP تعداد بیشتری از پلاکت ها را از طریق گردش خون به بافت هدف انتقال می یابد که منجر به ترمیم سریعتر بافت آسیب دیده میگردد.

در این متد با استفاده از لاروهای مگس Lucilia که به صورت کاملا استریل کشت داده شده اند با قرار گرفتن بر روی زخم های مزمن نظیر زخم های دیابتی و زخم بستر و خوردن بافت نکروز شده محل زخم را از عفونت و بافت های مرده پاکسازی میکنند  

در این تکنیک با سوهان کردن قسمت های نکروز شده باعث بهبود سریع زخم میگردد. از این تکنیک برای درمان و بهبود پینه پاشنه،حذف ناخن های چوب شده در افراد دیابتی یا نارسایی قلبی به دلیل نرسیدن اکسیژن کافی به ناخن، حذف زخم کراتوزه، رفع میخچه، دبریدمان بافت هایی که به راحتی از روی استخوان یا نسج جدا نمی شوند ، استفاده می شود.

بررسی عفونت احتمالی همراه با ارسال کشت زخم و آزمایشات لازم

خدمات کلینیک زخم بیمارستان ناظران

خدمات مشاوره رایگان زخم و استومی

زخم عروقی​

خدمات مشاوره رایگان تغذیه بیمار زخم​

زخم سوختگی​

خدمات مشاوره رایگان تغذیه بیمار زخم​

زخم های بسته نشده بعد از جراحی​

ارائه ی خدمت برای درمان زخم های بدخیم و سرطانی​

زخم های ناشی از فاشیئت نکروزان​

زخم بستر

زخم های ناشی از ترشحات انواع درن ها و فیستول ها ​

زخم دیابتی

زخم های ناشی از تصادفات و حوادث تروما​