لوگو بدون پس زمینه بیمارستان ناظران

قدردانی ایرانی از قدرشناسی پاکستانی

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد، در هفته‌های گذشته سر و صدای روایت بیمار پاکستانی از درمان در مشهد و بیمارستان ناظران در رسانه‌های ملی پاکستان پیچید.

این بیمار پاکستانی که برای درمان سرطان به مشهد و بیمارستان ناظران آمده بود پس  از درمان و دریافت خدمات پزشکی با بهبودی به کشورش بازگشته و در مصاحبه‌هایی جداگانه با روزنامه ملی پاکستان و اخبار سراسری این کشور از بیمارستان ناظران تقدیر کرد.

حالا خانواده این بیمار دوباره به مشهد آمده و در دومین دیدار به سراغ رئیس بیمارستان آمده تا یک بار دیگر از وی به نمایندگی تشکر نماید، اما این بار بیمارستان ناظران مشهد بود که از این بیمار پاکستانی و خانواده اش تقدیر نمود.

دکتر سید امیر آل داود، رئیس بیمارستان ناظران گفت: سابقه روابط حسنه و برادری دو کشور همسایه و دوست، ایران و پاکستان از دیرباز قوی و عمیق بوده و به دلیل اهمیت این موضوع همواره تلاش کردیم بهترین خدمات را به این بیماران ارائه کنیم.

خانواده این بیمار ابراز داشتند خوشحالیم متدهای روز درمان به ویژه در درمان سرطان توسط پزشکان مجرب ما به شکلی انجام می‌شود که در مقایسه با درمان برخی کشورهای دیگر، هم به روز و هم بسیار دقیق‌تر است. در گذشته پزشکان هندی در کشور ما حضور داشتند اما حالا درمان انتخاب شده از کادر درمان ایرانی به مراتب و در همه گزینه‌ها از درمان ارائه شده در هند که یکی از  مقاصد گردشگری سلامت پاکستان نیز بوده، بهتر است.