لوگو بدون پس زمینه بیمارستان ناظران

بازدید مشاور امور اجتماعی وزیر بهداشت از بیمارستان ناظران و مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا(ع)

مهندس محمدرضا محمودی لموکی مشاور وزیر بهداشت در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیرین سلامت و مشارکت‌های مردمی و هیئت همراه از جمله دکتر سیدمرتضی احتشام فر، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در امور اجتماعی از بیمارستان تخصصی ناظران و مرکز انکولوژی رضا(ع) بازدید و در گفتگو با مسئولین این مراکز و جمعی از هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد ضمن تبادل نظر، در جریان مشکلات قرار گرفتند.

در طی این بازدید مهندس حمید مستشاری، رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد ضمن بیان فعالیت های انجام شده، گوشه ای از مشکلات فراروی این بیمارستان و مرکز رضا(ع) را بیان داشت.

وی حذف ارز دولتی برای خرید تجهیزات و لوازم یدکی و پروسه طولانی اخذ مجوز ورود برای دستگاه های مورد نیاز را از مهمترین مشکلات پیش روی این مراکز دانست که باعث افزایش هزینه ارائه خدمات به بیماران شده و این امر مغایر با شعار این انجمن باعنوان “هیچ بیماری به واسطه عدم تمکن مالی نباید از درمان محروم بماند”، است.

مهندس محمودی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از انواع و کیفیت خدمات ارائه شده در بیمارستان ناظران و مرکز رضا(ع) خاطرنشان ساخت: این درددل ها و مشکلات را به مقام محترم وزارت منتقل خواهد کرد و خود نیز در رفع این مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

لازم به ذکر است در این بازدید و طی مراسمی از خیر بزرگوار مشهدی و عضو هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، آقای مهندس ناظران، به پاس خدمات صادقانه و بی شائبه در عرصه سلامت با اهداء لوح سپاسی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیر به عمل آمد.