اخبار
تاريخ درج خبر :1398/05/13
بازدید و حضور خیرین در بیمارستان ناظران (1398/05/13)

بیش از 400 نفر از خیرین در حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در روز پنج شنبه 10 مرداد در پروژه بیمارستان عباس ناظران گردهم آمدند و کمک های خیرخواهانه خود را برای تکمیل و خرید تجهیزات پزشکی این بیمارستان اهدا کردند.

در این مراسم که به یاد پنجمین سالگرد درگذشت یکی از خیرین نیکوکار برگزار شد افراسیابی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 18 هزارمتر مربع و با 29 هزار مترمربع زیربنا توسط کمک افراد خیراندیش ساخته شده است.

وی ادامه داد: این پروژه از نظر ساختمانی و تاسیساتی تا آذرماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. کار اصلی این انجمن از آذرماه خواهد بود که چگونه این بیمارستان آماده بهره برداری برای بیماران مبتلا به سرطان شود.

در ادامه اجرای 2 قطعه توسط گروه سرود دختران فیاض بخش (عبدا... هنری) به مراسم شور و هیجان بیشتری بخشید.

مهندس حمیدی کارآفرین برتر کشور از سازندگان و دست اندکاران این پروژه، از شهروندان مشهدی که به طرق مختلف در اجرا و ساخت این پروژه کمک کردند تشکر کرد و همچنین درخواست همکاری بیشتر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نظر علمی و پزشکی را داشت.

در ادامه فاطمه ورشویی رئیس مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) افزود: این مرکز با داشتن 5 دستگاه شتاب دهنده پیشرفته در کنار سایر تجهیزات و دستگاه های درمانی به عنوان بزرگ ترین و پیشرفته ترین مرکز پرتودرمانی کشور، روزانه پذیرای حدود 1000 بیمار و ارائه قریب به 3000 خدمت درمانی – تشخیصی به هم وطنان از اقصی نقاط کشور و همچنین اتباع کشورهای همسایه است.

در انتها مهندس مستشاری رئیس هیات مدیره انجمن ضمن تشکر از خیرین و نیک اندیشان گرامی آرزوی سلامتی و توفیق برای این عزیزان کرد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید